Tekmovalna sezona 2019/2020
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice dvojice – Lara Opeka/Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 1. mesto članice U-21 posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 1. mesto članice U-21 dvojice – Lara Opeka/Tjaša Novak; NTD
    Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice U-21 dvojice – Nuša Bolte/Enya Moltara; NTK
    Jesenice/NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 3.-4. mesto članice U-21 posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mladinke dvojice – Tjaša Novak/Enya Moltara; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mešane dvojice – Mihael Kocjančič/Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 2. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 1. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 2. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 3. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 2. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
Tekmovalna sezona 2018/2019
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice dvojice – Nuša Bolte/Ina Unger; NTK
    Jesenice/NTK Cirkovce
  • 1. TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 12. mesto članice posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice posamezno: 5.-8. mesto članice posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice U-21 posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 3.-4. mesto članice U-21 dvojice – Lara Opeka/Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice U-21 dvojice – Nuša Bolte/Nuša Vogrinčič; NTK
    Jesenice/NTK Kema Puconci
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 2. mesto članice U-21 posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 3.-4. mesto članice U-21 posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto članice U-21 posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 2. mesto mladinke dvojice – Lara Opeka/Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 3. -4. mesto mešane dvojice – Mitja Omerzel/Tjaša Novak; ŠD SU/NTD Kajuh-Slovan
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 4. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 7. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 4. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 1. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 2. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 3.-4. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 3. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 3.-4. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 3. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
Tekmovalna sezona 2017/2018
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 2. mesto članice dvojice – Lara Opeka/Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan1.
  • TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 8. mesto članice posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice posamezno: 5.-8. mesto članice posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice U-21 dvojice – Špela Trelec/Nuša Bolte; NTK Vesna/NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice U-21 dvojice – Lara Opeka/Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto članice U-21 posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 2. mesto mladinke dvojice – Lea Paulin/Nuša Bolte; NTK Arrigoni/NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mladinke dvojice – Lara Opeka/Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mešane dvojice – Lovro Jemec/Nuša Bolte; NTK Logatec/NTK Jesenice
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 7. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 9. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 1. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 3. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Masters RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto kadetinje – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
Tekmovalna sezona 2016/2017
  • Državno prvenstvo RS za člane – 1. SNTL liga: 10. mesto – Dejan Stojanović, Klemen Mrak, Emil Steiner, Uroš Mrak, Haris Bapić; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice dvojice – Špela Trelec/Nuša Bolte; NTK Vesna/NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice U-21 dvojice – Špela Trelec/Nuša Bolte; NTK Vesna/NTK Jesenice
  • 1. TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 11. mesto članice posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice posamezno: 5.-8. mesto članice posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice U-21 posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto članice U-21 posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mladinke dvojice – Špela Trelec/Nuša Bolte; NTK Vesna/NTK Jesenice
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mešane dvojice – Lovro Jemec/Nuša Bolte; NTK Logatec/NTK Jesenice
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 7. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Jesenice
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 12. mesto mladinke posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 2. mesto kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 3.-4. mesto kadetinje dvojice – Tjaša Novak/Ana Kovačec; NTD Kajuh-Slovan/NTK Kema Puconci
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mešane dvojice – Anže Zrimšek Žiger/Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 1. TOP 12 RS za kadete/kadetinje posamezno: 4. mesto kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. TOP 12 RS za kadete/kadetinje posamezno: 3. mesto kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 1. odprto prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno: 3.-4. mesto kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 2. odprto prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno: 5.-8. mesto kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • 3. odprto prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno: 1. mesto kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
  • Masters RS za kadete/kadetinje posamezno: 1. mesto kadetinje – Tjaša Novak; NTD Kajuh-Slovan
Tekmovalna sezona 2015/2016
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto članice U-21 dvojice – Nuša Bolte/Kristina Kete; NTK Križe/NTK Preserje
  • Ekipno državno prvenstvo RS za mladinke: 7. mesto – Nuša Bolte, Anja Bolte, Tjaša Novak, Nina Štular; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mladinke dvojice – Nuša Bolte/Kaja Okorn; NTK Križe/NTK
    Logatec
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 8. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 11. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinke – Anja Bolte; NTK Križe
  • 3. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinke – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za kadete/kadetinje posamezno: 7. mesto kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za kadete/kadetinje posamezno: 12. mesto kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 3.-4. mesto mlajše kadetinje – Tjaša Novak; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 2. mesto mlajše kadetinje – Tjaša Novak; NTK Križe
Tekmovalna sezona 2014/2015
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto članice U-21 posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • Ekipno državno prvenstvo RS za mladinke: 6. mesto – Nuša Bolte, Anja Bolte, Tjaša Novak; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 11. mesto mladinke posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • Ekipno državno prvenstvo RS za kadetinje: 5. mesto – Nuša Bolte, Tjaša Novak, Kaja Tomasino Rozman; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto kadetinje posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto kadetinje dvojice – Nuša Bolte/Tjaša Novak; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mešane dvojice – Rok Trtnik/Nuša Bolte; NTK Vesna/NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mešane dvojice – Jan Jevšnik/Tjaša Novak; NTK Vesna/NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za kadete/kadetinje posamezno: 7. mesto kadetinje posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za kadete/kadetinje posamezno: 4. mesto kadetinje posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno: 2. mesto kadetinje – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno: 5.-8. mesto kadetinje – Nuša Bolte; NTK Križe
  • Masters RS za kadete/kadetinje posamezno: 5. mesto kadetinje – Nuša Bolte; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mlajše kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mlajše kadetinje dvojice – Tjaša Novak/Minea Ljuca; NTK
    Križe/NTK Arrigoni
  • 1. TOP 12 RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 2. mesto mlajše kadetinje – Tjaša Novak; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 5.-8. mesto mlajše kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 3.-4. mesto mlajše kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTK Križe
  • Masters RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 5. mesto mlajše kadetinje – Tjaša Novak; NTK Križe
Tekmovalna sezona 2013/2014
  • Ekipno državno prvenstvo RS za mladinke: 7. mesto – Nuša Bolte, Sabina Dobrin, Nina Štular; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mladinke dvojice – Nuša Bolte/Anja Bolte; NTK Križe
  • Ekipno državno prvenstvo RS za kadetinje: 6. mesto – Nuša Bolte, Tjaša Novak, Kaja Tomasino Rozman; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto kadetinje posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto kadetinje dvojice – Nuša Bolte/Tjaša Novak; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mešane dvojice – Jure Avberšek/Nuša Bolte; NTK Tempo Velenje/NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za kadete/kadetinje posamezno: 8. mesto kadetinje posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za kadete/kadetinje posamezno: 6. mesto kadetinje posamezno – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno: 1. mesto kadetinje – Nuša Bolte; NTK Križe
  • 3. odprto prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno: 5.-8. mesto kadetinje – Nuša Bolte; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mlajše kadetinje dvojice – Tjaša Novak/Taja Vidmar; NTK Križe/NTK Letrika
  • 2. odprto prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 5.-8. mesto mlajše kadetinje posamezno – Tjaša Novak; NTK Križe
Tekmovalna sezona 2005/2006
  • Državno prvenstvo RS za člane – 1. SNTL liga: 8. mesto – Žiga Jazbec, Klemen Jazbič, Klemen Mrak, Matija Verč; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 5.-8. mesto člani dvojice – Žiga Jazbec/Klemen Jazbič; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mlajše kadetinje posamezno – Kaja Petrovčič; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 1. mesto mlajše kadetinje dvojice – Ula Vukan/Kaja Petrovčič; NTK Sobota/NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mlajši kadeti dvojice – Nejc Legat/Haris Bapić; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 3.-4. mesto mlajše kadetinje – Kaja Petrovčič; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 3.-4. mesto mlajše kadetinje – Kaja Petrovčič; NTK Križe
Tekmovalna sezona 2004/2005
  • Državno prvenstvo RS za člane – 1. SNTL liga: 6. mesto – Žiga Jazbec, Dejan Stojanović, Klemen Jazbič, Klemen Mrak, Matija Verč; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 5.-8. mesto člani dvojice – Žiga Jazbec/Dejan Stojanović; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 5. mesto člani posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice posamezno: 5.-8. mesto člani posamezno – Dejan Stojanović; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 3.-4. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Jazbič; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno in dvojice: 5.-8. mesto člani U-21 dvojice – Klemen Jazbič/Matija Verč; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 3.-4. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Jazbič; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Jazbič; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 5. mesto mlajše kadetinje posamezno – Kaja Petrovčič; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno: 8. mesto mlajši kadeti posamezno – Nejc Legat; NTK Križe
Tekmovalna sezona 2003/2004
  • Državno prvenstvo RS za člane – 1. SNTL liga: 4. mesto – Žiga Jazbec, Dejan Stojanović, Klemen Jazbič, Klemen Mrak, Matija Verč; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 1. mesto člani U-21 posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 3.-4. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Jazbič; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 2. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Jazbič; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto člani U-21 posamezno – Matija Verč; NTK Križe
Tekmovalna sezona 2002/2003
  • Državno prvenstvo RS za člane – 1. SNTL liga: 5. mesto – Dejan Stojanović, Žiga Jazbec, Klemen Jazbič, Klemen Mrak, Matija Verč; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 12. mesto člani posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 1. mesto člani U-21 posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 1. mesto člani U-21 posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 2. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Jazbič; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 3.-4. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto člani U-21 posamezno – Matija Verč; NTK Križe
Tekmovalna sezona 2001/2002
  • Državno prvenstvo RS za člane – 1. SNTL liga: 8. mesto – Tomaž Kus, Žiga Jazbec, Klemen Mrak, Matija Verč; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 5.-8. mesto člani posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 9. mesto člani posamezno – Tomaž Kus; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 10. mesto člani posamezno – Tomaž Kus; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 12. mesto člani posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • Odprto prvenstvo Alpe-Adria za člane/članice U-21 posamezno: 2. mesto člani U-21 posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto člani U-21 posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 1. mesto člani U-21 posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto člani U-21 posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za člane/članice U-21 posamezno: 5.-8. mesto člani U-21 posamezno – Matija Verč; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mladinci dvojice – Matija Verč/Andrej Kandare; NTK Križe/NTK Vesna
  • 1. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinci posamezno – Matija Verč; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinci posamezno – Matija Verč; NTK Križe
Tekmovalna sezona 2000/2001
  • Državno prvenstvo RS za člane – 1. SNTL liga: 8. mesto – Xu Chi, Žiga Jazbec, Klemen Mrak, Matija Verč; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za člane/članice posamezno in dvojice: 5.-8. mesto člani dvojice – Žiga Jazbec/Jure Koščak; NTK Križe/NTK Moravske Toplice Sobota
  • Ekipno državno prvenstvo RS za mladince: 1. mesto – Žiga Jazbec, Matija Verč, Klemen Mrak; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 2. mesto mladinci dvojice – Klemen Mrak/Matija Verč; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 3.-4. mesto mešane dvojice – Klemen Mrak/Anja Grum; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 5. mesto mladinci posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 9. mesto mladinci posamezno – Matija Verč; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 3. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 11. mesto mladinci posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 3.-4. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 5.-8. mesto mladinci posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 3. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za člane/članice posamezno in dvojice: 1. mesto članice posamezno – Anja Grum; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za člane/članice posamezno in dvojice: 1. mesto članice dvojice – Anja Grum/Andreja Mežek; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1999/2000
  • Državno prvenstvo RS za člane – 1. SNTL liga: 7. mesto – Xu Chi, Žiga Jazbec, Matej Polanšek, Matija Verč, Klemen Mrak; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za člane/članice posamezno: 12. mesto člani posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • Ekipno državno prvenstvo RS za mladince: 2. mesto – Žiga Jazbec, Matija Verč, Klemen Mrak; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci dvojice – Žiga Jazbec/Matija Verč; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mladinci posamezno – Matija Verč; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 1. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 6. mesto mladinci posamezno – Matija Verč; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 2. mesto mladinci posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • 2. TOP 12 RS za mladince/mladinke posamezno: 4. mesto mladinci posamezno – Matija Verč; NTK Križe
  • 1. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 2. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 3. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 2. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 3. odprto prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno: 3.-4. mesto mladinci posamezno – Klemen Mrak; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci posamezno – Matija Verč; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci dvojice – Matija Verč/Klemen Mrak; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mešane dvojice – Matija Verč/Maja Rozman; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1998/1999
  • Državno prvenstvo za člane – 1. SNTL liga: 8. mesto – Xu Chi, Matej Polanšek, Žiga Jazbec, Matija Verč, Klemen Mrak; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • 9. športne igre Alpe-Jadran 1999, Italija, namizni tenis: 1. mesto mladinci posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1997/1998
  • Državno prvenstvo za člane – 1. SNTL liga: 8. mesto – Dmitri Goussev, Matej Polanšek, Edvard Vecko, Klemen Snedic, Matjaž Mali; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 1. mesto kadeti posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za člane/članice posamezno in dvojice: 1. mesto člani posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1996/1997
  • Državno prvenstvo za člane – 1. SNTL liga: 8. mesto – Dmitri Goussev, Darko Arapović, Matej Polanšek, Klemen Snedic, Matjaž Mali; NTK Križe
  • Ekipno državno prvenstvo RS za kadete: 1. mesto – Žiga Jazbec, Matija Verč, Klemen Mrak; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 1. mesto mlajši kadeti posamezno – Matija Verč; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za člane/članice posamezno in dvojice: 1. mesto člani posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1995/1996
  • Državno prvenstvo RS za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 5.-8. mesto mladinci posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 1. mesto mlajši kadeti posamezno – Žiga Jazbec; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za člane/članice posamezno in dvojice: 1. mesto člani posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci dvojice – Matej Polanšek/Klemen Snedic; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1994/1995
  • Ekipno državno prvenstvo RS za kadete: 1. mesto – Tjuš Aljančič, Anže Žepič, Aleš Jazbec, Luka Peternel; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za člane/članice posamezno in dvojice: 1. mesto člani posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci dvojice – Matej Polanšek/Klemen Snedic; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1993/1994
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci dvojice – Matej Polanšek/Klemen Snedic; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1992/1993
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 1. mesto mlajši kadeti posamezno – Tjuš Aljančič; NTK Križe
  • Državno prvenstvo RS za mlajše kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 2. mesto mlajši kadeti posamezno – Anže Žepič; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci posamezno – Matej Polanšek; NTK Križe
  • Regijsko prvenstvo za mladince/mladinke posamezno in dvojice: 1. mesto mladinci dvojice – Matej Polanšek/Klemen Snedic; NTK Križe
Tekmovalna sezona 1991/1992
  • Regijsko prvenstvo za kadete/kadetinje posamezno in dvojice: 1. mesto kadeti posamezno – Matej Polanšek; NTK Merkur Kranj

Podstran je v izdelavi. Pridržujemo si pravico do napak.